Wpisy użytkownika k-pop. z dnia 21 czerwca 2013

Liczba wpisów: 3

kpop
 
tumblr_lw7k07EUvu1qeikl3.jpg


trax.png


thetrax_full.jpg


oppa-band_sungmin1.jpg

BYŁY PERKUSISTA:
l.jpg


O the Trax muszę napisać trochę więcej, niż zwykle piszę w tych postach, bo to ciekawa historia. Był to zespół debiutujący w 2004 roku w składzie czteroosobowym. Wyglądali jak japońskie bandy, grali muzykę jak japońskie bandy -czysty j-rock w koreańskim wydaniu (kto choć raz słyszał japońską rockową kapelę ten wie o czym mówię). Od 2006 roku zaczęły się zmiany -odszedł perkusista Rose, a następnie basista Attack, pozostało tylko dwóch członków. Zespół zmienił nazwę na TRAX (bez "the"), jak również swoje brzmienie -ich piosenki są teraz znacznie spokojniejsze i bardziej poukładane, a członkowie zespołu wyglądają jak standardowy koreański band. Skąd taka zmiana wizerunku? Odpowiedź jest banalna -upodobnienie się do innych zespołów przyniesie im więcej fanów. Prawdopodobnie jest to wymysł wytwórni, a the TRAX po prostu się na to zgodził. Osobiście tęsknię za ich pełnym składem (najbardziej za pokręconym perkusistą) i ich starym wizerunkiem -takiej muzyki jaką oni grali nie było i nie będzie.

trax+korea+band.jpg
 

kpop
 
293ea4a79fa0eb7f8e3b6386f54f334c.jpg

Bardzo dynamiczny teledysk, wspaniałe sceny walki -za to właśnie lubię BTD, nie licząc oczywiście piosenki samej w sobie.
 

kpop
 

super-junior-mr-simple2.jpg


Super Junior śpiewający o samych sobie. Uwielbiam tę piosenkę, jest niesamowicie energetyczna! I ten teledysk z koncertu w zwolnionym tempie...
Super+Junior+-+Mr.+Simple.jpg